Kosmetika

Řadu EQULIBRIUM – 10 Vám doporučuji pro okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Je to základní stavební kámen kosmetiky Eberlin pro zdravou a krásnou pokožku. Již po prvním použití dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak naše cesta za opravdovou krásou. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti:

  1. Okysličení – buňky jsou schopny přijmout až trojnásobek kyslíku a pleť je tak zářivější.
  2. Zlepšení struktury pokožky – zvýšení buněčné aktivity o 20 % a zlepšení pružnosti pleti.
  3. Hydratace – zajištění a udržení dostatečné hydratace v pokožce.

V kosmetickém ošetření jsou použity tzv. hydratační polyplanty, které jsou složeny z několika důležitých přírodních látek (břečťan, arnika, bez černý, sléz, lípa, okurka). Jejich úkolem je pleť hydratovat a udržet ji zdravou a svěží.

 

 

Equilibrium ošetření pleti 60-90 min. 1250,-Kč

V ceně ošetření je uvítací masáž, odlíčení a diagnostika pleti. Poté následuje peeling, úprava a barvení obočí a případná depilace v oblasti obličeje dle přání klientky. V ceně je depilace horního rtu a obočí. Pokud je potřeba depilace více částí k ceně je připočteno 200,-.

Masáž obličeje a dekoltu se provádí omlazujícím koktejlem sér, což je daleko účinější než masážní krémy. Dále se nanese hyaluronová oční maska, maska na rty a hydratační maska na obličej a dekolt. Popřípadě jiná maska dle typu a stavu pleti. Při působení pleťové masky je příjemná masáž a zábal rukou. Na závěr aplikace očního krému, šetření rtů a pleťový krém.

 

Séra Eberlin 60-90 min. 1350,-Kč

V ceně ošetření je uvítací masáž, odlíčení a diagnostika pleti. Poté následuje peeling, úprava a barvení obočí a případná depilace v oblasti obličeje dle přání klientky. V ceně je depilace horního rtu a obočí. Pokud je potřeba depilace více částí k ceně je připočteno 200,-.

Zapracování sér ručně, nebo Toxpenem, který zapracuje séra do hloubky 0,01-0,015mm. Pleť je ihned viditelně zregenerovaná a „napumpovaná“séry.

Séra: C Activator Profi je sérum určené pro všechny typy pleti k aktivaci mikrocirkulace. Účinné látky jsou vinná réva, břečťan, kaštan, vilín virginský, arnika, třezalka, zinek

a Protein -profi – sérum s příznivými revitalizačními, tonizačními a antioxidačními vlastnostmi, které je určeno pro ochablou pokožku s nedostatečně vyživenou epidermis a dermis. Pleť s nedostatkem svalového tonusu a nedostatečně vyživená pleť. Masáž obličeje a dekoltu. Dále se nanese hyaluronová oční maska, maska na rty a hydratační maska na obličej a dekolt. Popřípadě jiná maska dle typu a stavu pleti. Při působení pleťové masky je příjemná masáž a zábal rukou. Na závěr aplikace očního krému, šetření rtů a pleťový krém.

 

Ošetření očního okolí Eberlin 45-60 min. 750,-Kč

V ceně ošetření je uvítací masáž, odlíčení očí a rtů.  Jemný peelin očního okolí. Masáž sérem s hyaluronem, collagenem a elastinem.

Maska na oči a rty a na  závěr  aplikuji krém na oční okolí.

 

Základní ošetření vhodné například pro teenagery 45 -60 min. 550,-Kč

Očištění pleti, změkčení a čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, maska pro problematickou pleť.

 

 

Oštření White line 60-90 min. 1350,-Kč

Ošetření je vhodné při pigmentových skvrnách a celkovému sjednocení barvy pleti. Ošetření je vhodné celoročně. V ceně ošetření je uvítací masáž, odlíčení a diagnostika pleti. Poté následuje peeling, úprava a barvení obočí a případná depilace v oblasti obličeje dle přání klientky. V ceně je depilace horního rtu a obočí. Pokud je potřeba depilace více částí k ceně je připočteno 200,-.

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Eberlin Biocosmetisc

Společnost Eberlin dbá při vývoji kosmetiky především na výběr kvalitních surovin a vysoce účinných a koncentrovaných látek, které jsou přínosem pro naši pleť a dovedou vyřešit mnohé problémy pokožky. Pro komplexní působení účinných látek na organismus vyvinul Eberlin také řadu výživových doplňků, které nám pomáhají obnovit vnitřní rovnováhu těla.

  • Eberlin neobsahuje barviva a syntetické konzervační látky
  • Eberlin je bez umělých parfemací
  • Eberlin neobsahuje parabeny
  • Eberlin není testován na zvířatech a je vhodný pro vegany

 

 

 

 

Zpět