Kosmetika

 

Pracuji s francouzskou kosmetikou Ella Bache a Jihokorejskými produkty nejvyšší kvality a nejnověji se světoznámou kosmetikou Nu Skin, kosmetika Hollywoodských hvězd – viz Dona z Beverly Hills. Pleťové masky preferuji alginátové, celulózové a krémové. Vždy dle potřeb klientky, buď  na citlivou pleť,  zralou pleť,  aknózní nebo dehydrovanou,   stárnoucí pleť….

 

Ošetření pleti Nu Skin 60 min.  ZAVÁDĚCÍ CENA   890,-Kč

V ceně ošetření je  odlíčení Lumi Spa hlavicí, čistění pleti Galvanickou žehličkou Nu Skin, zapracování séra  a gelu ageloc proti stárnutí pleti a pro zvýraznění a pozvednutí kontur obličeje, maska dle typu pleti a speciální masáž očního okolí Lumi Spa hlavicí. Při působení masky příjemná masáž rukou. Lze dokoupit úpravu obočí k ošetření za speciální cenu 100,-, to prosím uvádějte při objednání, je nuté připočítat čas k celkovému ošetření.

Galvanická želhlička Nu Skin je omlazující přístroj americké společnosti Nu Skin a jediný patentovaný. Na vrásky, podbradek a celulitidu. Pleťové gely obsahují ageloc – technologii proti stárnutí.

 

Ošetření pleti 60-90 min. 1050,-Kč

V ceně ošetření je odlíčení a diagnostika pleti, změkčení a čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Ruční dočištění. Základní úprava a barvení obočí. Barvení řas při kosmetickém ošetření +100,-. Masáž obličeje a dekoltu. Aplikace séra, pleťové masky. Při působení pleťové masky příjemná masáž rukou. Aplikace očního krému a ošetření rtů.

 

Botalinum – anti ageing ošetření 90-120 min. 1450,-Kč

Botox bez jehel!

V ceně ošetření je odlíčení a diagnostika pleti,změkčení a čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Masáž obličeje a dekoltu. Aplikace séra Botalinum a alginátové masky Botalinum.

Co je Botalinum – Přípravek pro neinvazivní lifting pleti na bázi mořskcýh řas. Bez silikonů, parabenů a purifikované vody. Produkt je určen i pro citlivou pleť. Zajistí omažitý lifting jemných vrásek. Až doposud neexistovala žádná kosmetika, která by obsahovala složku botulin. Skutečný botulin registrovaný v ICID je zde hlavní složkou.

Nejedná se o povrchový efekt, ale látka skutečně proniká do pokožky.

  • Efekt redukce vrásek – obsahuje botulin, velkou složku „botoxu“. Botulin ampule představuje jednodušší způsob než dermatologické procedury předepsané plastických chirurgem. Vrásky se vyhladí během krátké doby.
  • Purifikovaná voda 0%! Více než 50% hyaluronové kyseliny, výtažek z listů Centella Asiatica, který má výborný regenerační účinek. Objemová textura vyplňující nerovnosti pokožky, se současným pocitem odlehčení vrásek a váčků pod očima, který se při dermotoxinovém ošetření neočekává. Pružnost pokožky a dlouhodobý hydratační účinek současně.
  • Světově první složka registrovaná v ICID na bázi botulinu, nikoliv na bázi chemických polymerových substitutů, ale s vysoce funkčními složkami. Hlavni složka: „Botalin“, více než 50%hyaluronové kyseliny, 5-ti patentovanými zákl. složkami (Aqua Seal, BL-Fill up, Arc Mela, Cos-VCE, BSASM), Peptid (Acetylhexapeptid, FGF, IGF), výtažky asijské ticosidy a medecososide, eco- certifikované složky (betaine, maprei, propanediol) Bez přísad: bez škodlivých přísad jako jsou parabeny, umělá barviva, vůně, minerální oleje, alkohol, benzophenonů, sulfátů, triethanolaminů
  • speciální aplikátor roztok nasaje a poté aplikuje speciální aktivní složky mezi vrásky pro zvýšení účinku

 

Základní ošetření vhodné například pro teenagery 45 min. 490,-Kč

Očištění pleti, změkčení a čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, maska pro problematickou pleť.

 

 

Depigmentace pleti 60-90 min. 1350,-Kč

Depigmentace pleti, chemický peeling

 

 

 

 

Zpět