Světoznámá epilační značka Lycon v mém salónu!

LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane. Při své práci v kosmetickém průmyslu nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru.

Při používání výrobků LYCON nedochází k podráždění a zarudnutí ani na citlivých partiích jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel (například u brazilské epilace).

Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Jejich nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

Unikátní způsob provedení epilace, široká škála doplňkových produktů a smysly stimulující aromaterapie jsou důležitými prvky tohoto epilačního systému. LYCON má jedinečnou reputaci po celém světě díky vynikající kvalitě a důvěryhodnosti svých výrobků.

S dříve používanými vosky jsem nedosahovala takových výsledků jak jsem si představovala. Docházelo k přetrhnutí chloupků, slabé – takzvané broskvičkové chloupky na tvářích nešly depilovat.
S vosky LYCON jsem znovu získala jistotu, neboť pokaždé dosáhu výsledků celkově hladké pokožky a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm, bez ohledu na jejich typ.

Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné pro zákazníky.

Zpět