Tělové procedúry

Dovoluji si Vám nabídnout opravdu účinnou metodu odstranění celulitidy. Jedná se účinný chemický peeling na tělo, který poté zvýší schopnost pronikání účinných látek do pokožky.
Následné aplikace Innovative Active Cream, u kterého je díky obsahu vysoce aktivnách přírodních látek prokázána účinnost přípravku při spalování tuků a detoxikaci tkání.
Dalším krokem je innovatiove Firming Gel, jehož vlastnosmi je kombinované působení aktivních látek, má odvodňovací a zpevňující účinek na pokožku těla. Zvyšuje mikrocirkulaci a zlepšuje hydrataci a pružnost pokožky. Zlepšuje syntézu kolagenu a leastinu a má chladivý účinek na pokožku.
Následující krok je tělová alginátová maska na nejvíce problematické partie.
Na závěr Nanáším tělové tonikum.

Odstranění celulitidy 60 min. 1590,-Kč

Z vlastní zkušenosti: pokožka je po procedúře krásně heboučká, s opravdu viditelnými výsledky.
Nejedná se o pouhé natření pokožky krémy, ale o profesionální ošetření, při kterém pokožka opravdu pracuje. Sama jsem byla překvapená, jak mé tělo na procedúru reagovalo a jak pracovalo. Ještě druhý den jsem procedúru cítila, i to, jak moje tělo pracovalo. V mém případě jsme se zaměřili na oblast stehen, kolen, boků a bříška. Jakou oblast si vybere je na Vás. Ale nejčastěji je to právě oblast stehen, kolen, boků, zadečku a bříška. Všechny oblasti se dělají komplet v jednom ošetření.
Na doma si poté můžete zakoupit krém Innovative Active Cream a Innovative Firming Gel, abyste v domácích podmínkách výsledek ještě podpořili.
Krémy se prodávají v sadě, jelikož jeden bez druhého nepracují.

Celkovou Detoxikaci organismu podpoříte ampulemi Depur Equlibrium 10 – v nich obsažené přírodní složky aktivně působí při číštění těla a aktivují detoxikační procesy v organismu pro odstanění metabolického odpadu. Dochází tak k obnovení rovnováhy vnitřního prostředí, ke zlepšení funkcí organismu a také ke zlepšení vzhledu pokožky.
Balení obsahu 21 ampulí na 21 dní.

Zpět